Social Login and Social Share (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Article
sk: Článok

en: Date
sk: Dátum

en: Country
sk: Krajina

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: edit
sk: upraviť

en: Help
sk: Pomoc

en: Small
sk: Malé

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Block
sk: Blok

en: Only site administrators can create new user accounts.
sk: Nové účty môžu vytvárať len administrátori.

en: Location
sk: Umiestnenie

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Medium
sk: Stredná

en: State
sk: Stav

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Full name
sk: Celé meno

en: Use
sk: Použiť

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: Node content
sk: Obsah uzla

en: About
sk: Informácie o

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sk: Ďakujem, že ste požiadali o účet. Váš účet práve čaká na schválenie administrátorom stránky.<br />Zatiaľ vám bola na vašu e-mailovú adresu odoslaná uvítacia správa s detailnými pokynmi.

en: New user: %name (%email).
sk: Nový používateľ: %name (%email).

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Long text
sk: Dlhý text
