Social Login and Social Share (7.x-3.1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Article
ur: مضمون

en: Date
ur: تاریخ

en: Country
ur: ملک

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک

en: Only site administrators can create new user accounts.
ur: صرف سائٹ کے منتظمین ہی نئے صارف اکاؤنٹ بنا سکتے ہیں۔

en: Error saving user account.
ur: صارف کا اکاؤنٹ محفوظ کرنے میں خرابی۔
