Social Login and Social Share (7.x-4.3) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Article
ar: مقال

en: Date
ar: التاريخ

en: Country
ar: الدولة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: edit
ar: تحرير

en: Help
ar: المساعدة

en: Small
ar: صغير

en: Text
ar: نص

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Block
ar: الصندوق

en: Only site administrators can create new user accounts.
ar: يمكن للإداريين فقط إنشاء حسابات مستخدمين جديدة.

en: Location
ar: الموضع

en: Medium
ar: متوسط

en: State
ar: الحالة

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.

en: About
ar: حول

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ar: نشكرك لطلبك حسابا. حسابك حاليا في انتظار موافقة إداري الموقع.<br /> حتى يحين ذلك، أرسلت رسالة ترحيب إلى عنوان بريدك الإلكتروني، و معها مزيد من التوجيهات.

en: New user: %name (%email).
ar: مستخدم جديد: %name‏ (%email).

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Long text
ar: نص طويل
