Social Login and Social Share (7.x-4.3) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Article
el: Άρθρο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Country
el: Χώρα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Help
el: Βοήθεια

en: Small
el: Μικρό

en: Text
el: Κείμενο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Block
el: Μπλοκ

en: Only site administrators can create new user accounts.
el: Μόνο οι διαχειριστές του ιστοτόπου μπορούν να δημιουργούν νέους λογαριασμούς χρηστών.

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Medium
el: Μέσο

en: State
el: Κατάσταση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: City
el: Πόλη

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Gender
el: Γένος

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.

en: Node content
el: Περιεχόμενου κόμβου

en: About
el: Περί

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
el: Ευχαριστούμε για την υποβολή αίτησης για λογαριασμό. Ο λογαριασμός σας είναι υπό έγκριση από το διαχειριστή του ιστοτόπου.<br />Στο μεταξύ, ένα μήνυμα καλωσορίσματος με περαιτέρω οδηγίες έχει αποσταλλεί στη διεύθυνση e-mail σας.

en: New user: %name (%email).
el: Νέος χρήστης: %name (%email).

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Long text
el: Μακρύ κείμενο
