Social Login and Social Share (7.x-4.3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Article
ht: Atik

en: Date
ht: Dat

en: Help
ht: Èd

en: Block
ht: Blòk
