Social Login and Social Share (7.x-4.3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Article
ne: लेख

en: Date
ne: मिति

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Text
ne: अक्षर

en: Block
ne: ब्लक

en: Only site administrators can create new user accounts.
ne: साईट प्रशासकहरूले मात्र नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउन सक्छन्।

en: Location
ne: स्थान

en: Medium
ne: माध्यम

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।

en: About
ne: बारेमा
