Social Login and Social Share (7.x-4.3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Article
sr: Чланак

en: Date
sr: Датум

en: Country
sr: Земља

en: edit
sr: измени

en: Text
sr: Текст

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Block
sr: Блок

en: State
sr: Статус
