Social Login and Social Share (7.x-4.3) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Date
th: วันที่

en: Country
th: ประเทศ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: edit
th: แก้ไข

en: Small
th: เล็ก

en: Text
th: ข้อความ

en: Only site administrators can create new user accounts.
th: ผู้ดูแลระบบเท่านั้นที่สามารถเพิ่มบัญชีผู้ใช้ได้

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: State
th: รัฐ

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: City
th: จังหวัด

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Use
th: ใช้

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: New user: %name (%email).
th: ผู้ใช้ใหม่: %name (%email)

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ

en: Long text
th: ข้อความขนาดยาว
