Social Login and Social Share (7.x-4.4) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Article
af: Artikel

en: Developers
af: Ontwikkelaars

en: Date
af: Datum

en: Country
af: Land

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: edit
af: redigeer

en: Help
af: Hulp

en: Small
af: Klein

en: Block
af: Blok

en: Only site administrators can create new user accounts.
af: Slegs bladsy administrateurs kan nuwe profiele skep.

en: Location
af: Ligging

en: New user: %name (%email).
af: Nuwe gebruiker: %name (%email).
