Social Login and Social Share (7.x-4.4) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Small
bo: ཆུང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Only site administrators can create new user accounts.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དོ་དམ་པ་ཁོ་ནས་སྤྱོད་མཁན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཐུབ།

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Error saving user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་འདུག

en: Node content
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ནང་དོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱས་པར་བཀའ་དྲིན་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་དེས་ད་ལྟ་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པའི་ངོས་འཛིན་སྒུག་བཞིན་ཡོད།<br /> དུས་མཚུངས་སུ། དགའ་བསུའི་ཡིག་གེ་དང་བཀོལ་སྤྱོད་མཛུབ་སྟོན་ཞིག་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་དུ་བསྐུར་ཡོད།

en: New user: %name (%email).
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ། %name༼%email༽

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Long text
bo: ཡིག་གེ་རིང་བ
