Social Login and Social Share (7.x-4.4) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Date
ca: Data

en: Country
ca: País

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: edit
ca: edita

en: Help
ca: Ajuda

en: Small
ca: Petit

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Block
ca: Bloc

en: Only site administrators can create new user accounts.
ca: Només els administradors del sistema poden crear nous comptes d'usuari.

en: Location
ca: Localització

en: Medium
ca: Mitjana

en: State
ca: Estat

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Full name
ca: Nom complet

en: Gender
ca: Gènere

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Node content
ca: Contingut del node

en: About
ca: Detalls

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: Gràcies per demanar un compte. El vostre compte està ara pendent d'aprovació per l'administrador del lloc web.<br />Mentrestant, s'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.

en: New user: %name (%email).
ca: Nou usuari: %name (%email).

en: Field Mapping
ca: Associació de camps

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Long text
ca: Text llarg

en: Basic Page
ca: Pàgina Bàsica
