Social Login and Social Share (7.x-4.4) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Article
fi: Artikkeli

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Country
fi: Maa

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: edit
fi: muokkaa

en: Help
fi: Ohje

en: Small
fi: Pieni

en: Text
fi: Teksti

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Block
fi: Lohko

en: Only site administrators can create new user accounts.
fi: Vain ylläpitäjät voivat luoda uusia käyttäjätilejä.

en: Location
fi: Sijainti

en: Medium
fi: Keskiverto

en: State
fi: Tila

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Error saving user account.
fi: Käyttäjätilin tallentaminen ei onnistunut.

en: Node content
fi: Solmun sisältö

en: About
fi: Tietoja

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fi: Kiitos rekisteröitymisestä. Rekisteröitymisesi odottaa parhaillaan ylläpitäjän hyväksyntää.<br />Lähetämme tällä välin sähköpostiosoitteeseesi viestin, jossa on lisäohjeita.

en: New user: %name (%email).
fi: Uusi käyttäjä: %name (%email).

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Long text
fi: Pitkä teksti
