Social Login and Social Share (7.x-4.4) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Article
kk: Мақала

en: Date
kk: Датасы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: edit
kk: түзету

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Text
kk: Текст

en: Block
kk: Блок

en: Only site administrators can create new user accounts.
kk: Тек басқарушылар ғана жаңа есептерді құра алады.

en: Location
kk: Орналасуы

en: Medium
kk: Орташа

en: Full name
kk: Толық аты

en: Birthday
kk: Туылған жылы

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kk: Есебіңіз басқарушы растағаннан кейін тіркеледі. <br />Сәтті тіркелгеннен кейін e-mail мекенжайыңызға қажетті ақпарат жіберіледі.

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).
