Social Login and Social Share (7.x-4.4) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Article
nn: Artikkel

en: Date
nn: Dato

en: Country
nn: Land

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: edit
nn: endre

en: Help
nn: Hjelp

en: Block
nn: Blokk

en: Location
nn: Stad

en: City
nn: By

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nn: Takk for søknaden om ein brukarkonto. Før du kan ta den i bruk, må kontoen din først godkjennast av nettstadens administrator.<br />I mellomtida kan du lese velkomstmeldinga med ytterlegare informasjon, som er sendt til di epostaddresse.

en: New user: %name (%email).
nn: Ny brukar: %name (%email).

en: Long text
nn: Lang tekst
