Social Login and Social Share (7.x-4.4) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: New user: %name (%email).
or: ନୂତନ ଚାଳକ: %name (%email)।
