Social Login and Social Share (7.x-4.4) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Article
sl: Članek

en: Date
sl: Datum

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: edit
sl: uredi

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Block
sl: Blok

en: Only site administrators can create new user accounts.
sl: Samo administratorji lahko ustvarjajo nove uporabniške račune.

en: Location
sl: Mesto

en: Medium
sl: Srednja

en: About
sl: O modulu

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sl: Za zahtevo se vam zahvaljujemo. Vaš račun trenutno čaka na administratorjevo odobritev.<br />Po e-pošti vam je bilo poslano pozdravno sporočilo z nadaljnimi navodili.

en: New user: %name (%email).
sl: Nov uporabnik: %name (%email).
