Social Login and Social Share (7.x-4.4) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Article
sv: Artikel

en: Developers
sv: Utvecklare

en: Date
sv: Datum

en: Country
sv: Land

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: edit
sv: redigera

en: Help
sv: Hjälp

en: Small
sv: Liten

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Only site administrators can create new user accounts.
sv: Endast webbplatsens administratörer kan skapa nya användarkonton.

en: Location
sv: Plats

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Medium
sv: Mellan

en: State
sv: Läge

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: City
sv: Stad

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Gender
sv: Kön

en: Birthday
sv: Födelsedag

en: Use
sv: Använd

en: Error saving user account.
sv: Fel vid sparande av användarens konto.

en: Node content
sv: Nodinnehåll

en: About
sv: Om

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sv: Tack för att du ansökt om ett konto. Din ansökan väntar nu på att bli behandlad av en administratör.<br />Under tiden har ett välkomstmeddelande och instruktioner skickats till din e-postadress.

en: New user: %name (%email).
sv: Ny användare: %name (%email).

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Long text
sv: Lång text

en: Verify API Settings
sv: Verifiera API-inställningar
