Social Login and Social Share (7.x-4.5) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Help
bn: সহায়তা

en: Location
bn: অবস্থান

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: About
bn: সম্পর্কে
