Social Login and Social Share (7.x-4.5) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Country
cs: Země

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: edit
cs: upravit

en: Help
cs: Nápověda

en: Small
cs: Malý

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Only site administrators can create new user accounts.
cs: Nové účty mohou vytvářet jen administrátoři.

en: Location
cs: Místo

en: Medium
cs: Střední

en: State
cs: Stav

en: Send
cs: Poslat

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Debug
cs: Ladění

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: About
cs: Popis

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
cs: Děkujeme za podání žádosti o účet. Vaše žádost momentálně čeká na schválení administrátora webu.<br />Zatím si můžete přečíst uvítací zprávu s dalšími instrukcemi, jež byla odeslána na Vaši e-mailovou adresu.

en: Registration successful. You are now logged in.
cs: Registrace proběhla úspěšně. Nyní jste přihlášeni.

en: New user: %name (%email).
cs: Nový uživatel: %name (%email).

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Long text
cs: Dlouhý text

en: Social Plugins
cs: Pluginy sociálních sítí
