Social Login and Social Share (7.x-4.5) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Country
is: Land

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: edit
is: breyta

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Text
is: Texti

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Only site administrators can create new user accounts.
is: Aðeins kerfisstjórar geta búið til nýja notendur.

en: Location
is: Staðsetning

en: API Key
is: API Lykill

en: Medium
is: Miðlungs

en: State
is: Fylki

en: Send
is: Senda

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Error saving user account.
is: Villa kom upp við að vista notanda.

en: About
is: Um

en: Registration successful. You are now logged in.
is: Skráning tókst. Þú ert nú skráð(ur) inn á vefinn.

en: New user: %name (%email).
is: Nýr notandi: %name (%email).
