Social Login and Social Share (7.x-4.5) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Only site administrators can create new user accounts.
km: មាន​តែ​អ្នក​គ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្ដាញ​ប៉ុណ្ណោះ ដែល​អាច​បង្កើត​គណនី​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី ។

en: Location
km: ទីតាំង

en: Medium
km: មធ្យម

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។

en: About
km: អំពី

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
km: អរគុណ​សម្រាប់​ការ​បង្កើត​គណនី​ ។ គណនី​របស់​អ្នក​កំពុង​រងចាំ​ការ​យល់ព្រម​ពី​អ្នកគ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្តាញ ។<br />ក្នុង​ពេល​នេះ សារ​ស្វាគមន៍​ជាមួយ​នឹង​សេចក្តី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។

en: Registration successful. You are now logged in.
km: ការ​ចុះឈ្មោះ​បាន​ជោគជ័យ ឥឡូវ​អ្នក​បាន​ចូល​ហើយ ។

en: New user: %name (%email).
km: អ្នកប្រើ​ថ្មី ៖ %name (%email) ។

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Long text
km: អត្ថបទ​វែង
