Social Login and Social Share (7.x-4.5) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Birthday
kn: ಹುಟ್ಟಿದದಿನ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Use
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
