Social Login and Social Share (7.x-4.5) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
