Social Login and Social Share (7.x-4.5) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
