Social Login and Social Share (7.x-4.5) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Help
ps: مرسته

en: Text
ps: متن

en: Vertical
ps: نېغ

en: Medium
ps: منځنى

en: Birthday
ps: کليزه

en: About
ps: په اړه
