Social Login and Social Share (7.x-4.5) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: edit
sq: ndrysho

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Only site administrators can create new user accounts.
sq: Vetëm administratori i sitit mund të krijojë profile të rinj përdoruesish.

en: Location
sq: Vendodhja

en: Medium
sq: Mesatar

en: Send
sq: Dërgo

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.

en: About
sq: Informacione
