Social Login and Social Share (7.x-4.5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Help
ta: உதவி

en: Location
ta: இடம்
