Social Login and Social Share (7.x-4.6) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Country
lv: Valsts

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: edit
lv: labot

en: Help
lv: Palīdzība

en: Small
lv: Mazs

en: Text
lv: Teksts

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Only site administrators can create new user accounts.
lv: Tikai vietnes administratori var veidot jaunus lietotāja kontus.

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Medium
lv: Vidējs

en: State
lv: Stāvoklis

en: Send
lv: Sūtīt

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: About
lv: Par

en: Registration successful. You are now logged in.
lv: Reģistrācija sekmīga. Jūs šobrīd esat ienācis mājaslapā.

en: New user: %name (%email).
lv: Jauns lietotājs: %name (%email).

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Long text
lv: Garš teksts
