Social Login and Social Share (7.x-4.6) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Developers
oc: Desvolopaires

en: Date
oc: Data

en: Country
oc: País

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: edit
oc: modificar

en: Help
oc: Ajuda

en: Small
oc: Pichon

en: Text
oc: Tèxte

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Only site administrators can create new user accounts.
oc: Sols los administrators del site pòdon crear de comptes novèls.

en: Location
oc: Emplaçament

en: Medium
oc: Mejan

en: State
oc: Estat

en: Send
oc: Mandar

en: City
oc: Vila

en: Full name
oc: Nom complet

en: Gender
oc: Sèxe

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: NO
oc: NON

en: YES
oc: ÒC

en: Debug
oc: Depuracion

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.

en: About
oc: A prepaus

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
oc: Mercés d'aver demandat un compte novèl. Vòstra requèsta es en espèra de validacion per l'administrator del site.<br />En esperant, un messatge de benvenguda es estat mandat a vòstra adreça de corrièr electronic.

en: Registration successful. You are now logged in.
oc: Enregistrament efectuat. Ara, sètz identificat.

en: New user: %name (%email).
oc: Utilizaire novèl : %name (%email).

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Long text
oc: Tèxte long
