Social Login and Social Share (7.x-4.6) - en to vi translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Country
vi: Quốc gia

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: edit
vi: sửa

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Small
vi: Nhỏ

en: Text
vi: Văn bản

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Only site administrators can create new user accounts.
vi: Chỉ có quản trị hệ thống mới có thể tạo tài khoản người dùng mới.

en: Location
vi: Vị trí

en: Medium
vi: Vừa

en: State
vi: Bang

en: Send
vi: Gửi

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: City
vi: Thành phố

en: Full name
vi: Họ và tên

en: Gender
vi: Giới tính

en: Birthday
vi: Ngày sinh

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Error saving user account.
vi: Lỗi khi đang lưu tài khoản người dùng.

en: About
vi: Giới thiệu

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
vi: Cám ơn bạn đã đăng ký tài khoản người dùng. Tài khoản của bạn đang chờ được xét duyệt.<br />Trong thời gian chờ đợi, vui lòng kiểm tra e-mail của mình để xem thông tin với các hướng dẫn chi tiết vừa được gửi tới cho bạn.

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Registration successful. You are now logged in.
vi: Việc ghi danh thành công. Bây giờ bạn đã đăng nhập.

en: New user: %name (%email).
vi: Người dùng mới: %name (%email).

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây

en: Long text
vi: Văn bản dài
