Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Country
az: Ölkə

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: edit
az: redaktə et

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Text
az: Mətn

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Location
az: Məkan

en: Medium
az: Orta

en: State
az: Dövlət

en: Debug
az: Debaq

en: About
az: Haqqında

en: Registration successful. You are now logged in.
az: Qeydiyyat uğurlu oldu. İndi daxil olmusunuz.
