Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Country
be: Краіна

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Text
be: Тэкст

en: Only site administrators can create new user accounts.
be: Толькі адміністратары сайта могуць стварыць новыя акаўнты.

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: API Key
be: Ключ API

en: Medium
be: Сярэдні

en: Send
be: Адаслаць

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: About
be: Аб

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Дзякуй за рэгістрацыю. Ваш рахунак чакае разгляду адміністратарам сайта.<br />Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.

en: Registration successful. You are now logged in.
be: Рэгістрацыя паспяховая. Вы ўвайшлі ў свой рахунак.

en: New user: %name (%email).
be: Новы карыстальнік: %name (%email)

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Long text
be: Поўны тэкст
