Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Country
bg: Страна

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: edit
bg: редактирай

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Text
bg: Текст

en: Only site administrators can create new user accounts.
bg: Само администраторите могат да създават потребителски акаунти.

en: Location
bg: Местоположение

en: Medium
bg: Среда

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bg: Благодарим за Вашата регистрация. Акаунтът ви очаква одобрение от Администратора на сайта.<br />Писмо с допълнителни инструкции е изпратено на вашия имейл адрес.

en: Registration successful. You are now logged in.
bg: Регистрацията е успешна. Вие вече сте идентифициран.

en: New user: %name (%email).
bg: Нов потребител: %name (%email).

en: Long text
bg: Текстова област
