Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Text
br: Testenn

en: About
br: Diwar-benn
