Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Country
bs: Zemlja

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: edit
bs: izmijeni

en: Help
bs: Pomoć

en: Text
bs: Tekst

en: Only site administrators can create new user accounts.
bs: Samo administratori mogu kreirati nove korisničke naloge.

en: Location
bs: Lokacija

en: Medium
bs: Srednje

en: Send
bs: Pošalji

en: First name
bs: Ime

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.
