Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Text
gu: લખાણ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Location
gu: સ્થાન

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Send
gu: મોકલો

en: City
gu: શહેર

en: About
gu: વિશે
