Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Country
he: מדינה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: edit
he: עריכה

en: Help
he: עזרה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Text
he: טקסט

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Only site administrators can create new user accounts.
he: רק מנהלי האתר יכולים לצרף חברים חדשים לאתר.

en: Location
he: מיקום

en: Medium
he: בינוני

en: State
he: מצב

en: Send
he: שלח

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: City
he: עיר

en: Full name
he: שם מלא

en: Debug
he: אתר באגים

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: About
he: אודות

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
he: תודה על בקשתך לפתיחת חשבון. החשבון שלך כרגע ממתין לאישור אצל מנהל האתר.<br />בינתיים, הודעה ראשונית וכן הוראות נוספות נשלחו לכתובת הדוא"ל שציינת.

en: Registration successful. You are now logged in.
he: ההרשמה הסתיימה בהצלחה ונכנסת לאתר.

en: New user: %name (%email).
he: משתמש חדש: %name (%email).

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Long text
he: טקסט ארוך
