Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: edit
hy: խմբագրել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Only site administrators can create new user accounts.
hy: Միայն Կայքն ադմինիստրատորները կարող է ստեղծել նոր օգտվողների հաշիվներ:

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Registration successful. You are now logged in.
hy: Գրանցումը բարեհաջող ավարտված է և դուք արդեն մուտք եք գործել համակարգ։
