Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Only site administrators can create new user accounts.
ka: მხოლოდ საიტის ადმინისტრატორებს აქვთ უფლება შექმნან ახალი მომხმარებლები.

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Send
ka: გაგზავნა
