Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Country
lt: Šalis

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Text
lt: Tekstas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Location
lt: Vieta

en: API Key
lt: API raktas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: State
lt: Etapas

en: Send
lt: Siųsti

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Debug
lt: Derinimas

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: About
lt: Apie

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Long text
lt: Ilgas tekstas
