Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Medium
mg: Antonony
