Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Country
mr: देश

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: edit
mr: संपादन

en: Help
mr: मदत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Text
mr: अक्षर

en: Location
mr: स्थळ

en: State
mr: राज्य

en: Send
mr: पाठवा

en: Error saving user account.
mr: खाते संरक्षित करण्यामध्ये तृटी आली
