Social Login and Social Share (7.x-4.9) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Country
ga: Tír

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Full name
ga: Ainm iomlán
