Social Login and Social Share (7.x-4.9) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: edit
se: rievdda

en: Text
se: Teaksta

en: About
se: Birra
