Social Login and Social Share (7.x-4.3) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Article
eu: Artikulua

en: Date
eu: Data

en: Country
eu: Herria

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: edit
eu: editatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Small
eu: Txikia

en: Text
eu: Testua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Block
eu: Blokea

en: Only site administrators can create new user accounts.
eu: Sistemaren kudeatzaileek baino ezin dituzte erabiltzaile kontuak sortu

en: Location
eu: Kokalekua

en: Medium
eu: Ertaina

en: State
eu: Egoera

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Full name
eu: Izen osoa

en: NO
eu: EZ

en: YES
eu: BAI

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: Node content
eu: Nodoaren edukia

en: About
eu: (r)i buruz

en: New user: %name (%email).
eu: Erabiltzaile berria: %name (%email).

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Long text
eu: Testu luzea
