Social Login and Social Share (7.x-4.8) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Developers
ru: Разработчики

en: Date
ru: Дата

en: Country
ru: Страна

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: edit
ru: изменить

en: Help
ru: Справка

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Text
ru: Текст

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Only site administrators can create new user accounts.
ru: Только администраторы могут создавать новые учётные записи пользователей.

en: Location
ru: Место

en: API Key
ru: Ключ API

en: Medium
ru: Средний

en: State
ru: Состояние

en: Send
ru: Отправить

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Full name
ru: Полное имя

en: Gender
ru: Пол

en: Birthday
ru: День рождения

en: NO
ru: НЕТ

en: YES
ru: ДА

en: Debug
ru: Отладка

en: Use
ru: Использовать

en: Error saving user account.
ru: Ошибка сохранения учётной записи.

en: About
ru: Информация

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ru: Благодарим за желание создать учётную запись на нашем сайте. Ваша заявка сейчас отправлена на утверждение администратору сайта.<br /> Приветственное сообщение с дальнейшими инструкциями было выслано на ваш электронный адрес.

en: Registration successful. You are now logged in.
ru: Регистрация успешна. Вы вошли в систему.

en: New user: %name (%email).
ru: Новый пользователь: %name (%email).

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Long text
ru: Длинный текст
