Social Login and Social Share (7.x-5.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Country
eo: Lando

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: edit
eo: redakti

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Text
eo: Teksto

en: Only site administrators can create new user accounts.
eo: Nur retejestroj povas krei novajn kontojn de uzantoj.

en: City
eo: Urbo

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Dankon por kandidatiĝi por konto. Via konto nun atendas aprobon de la retejestro.<br />Intertempe, bonveniga mesaĝo kun pluaj instrukcioj sendiĝis al via retpoŝtadreso.

en: New user: %name (%email).
eo: Nova uzanto: %name (%email).
