Social Login and Social Share (7.x-5.0) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Developers
nl: Ontwikkelaars

en: Date
nl: Datum

en: Country
nl: Land

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: edit
nl: bewerken

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Text
nl: Tekst

en: Only site administrators can create new user accounts.
nl: Uitsluitend beheerders kunnen nieuwe accounts aanmaken.

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: State
nl: Status

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: Error saving user account.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het account.

en: About
nl: Over

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nl: Hartelijk dank voor uw accountaanvraag. Deze aanvraag wacht nu op goedkeuring van de websitebeheerder.<br />Een bericht met nadere instructies is naar uw e-mailadres verstuurd.

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: New user: %name (%email).
nl: Nieuwe gebruiker: %name (%email).

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Long text
nl: Tekst (lang)
