Social media (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Submit
et: Sisesta

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Small
et: Väike

en: Layout
et: Paigutus

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: RSS
et: RSS vood

en: Count
et: Arv

en: Medium
et: Keskmine

en: Style
et: Stiil

en: Standard
et: Standardne

en: Profiles
et: Profiilid

en: Styles
et: Stiilid

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
et: Piltide kuvamise stiilide seadistamine, kasutatakse mõõtmete muutmiseks ja piltide kohendamiseks.
