Social media (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Medium
ne: माध्यम
